E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (216) 532 32 23
 
E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (216) 532 32 23
 

Hakkımızda

Bizim OSGB Kurumsal

Hakkımızda

1982 yılında kurulan Gürtaş Yapı ile yolculuğuna başlayan Paşalı Grup gerek yurt içinde gerekse yurt dışında özellikle kamu sektörlerinde, bölgesinde başyapıt sayılabilecek birçok projeye imza atmıştır.

Tamamladığı projelerin çoğundan başarı ödülü ve plaket alan, Grubumuzun bu başarısı tüm projelerini A`dan Z`ye büyük bir ilgiyle ele almasından ve bitirdiği hiçbir projede yasal sorumluluk sürelerini baz almayıp, yıllar sonra da proje üzerindeki sorumluluk bilincini devam ettirmesinden kaynaklanmaktadır.

1976 yılında İstanbul’da kurulan Kare İnşaat’ı 2001 yılında bünyesine katarak yoluna devam eden Paşalı Grup, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında özellikle alt yapı sektöründe büyük projelere imza atmıştır.

Hakkımızda

1982’den bu yana ilk günkü heyecanı ile en ince detaylarını düşlemekle başladığımız, üretmekle noktaladığımız her işin arkasında yatan sorumluluk bilinciyle inşaa ederken, yarının sosyal yaşam biçimini ve kültürünü bugünden yarattığımızı düşünüyor, attığımız her imzada üstün nitelikli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Toplumsal sorumluluklarımızın bilincini vazgeçilmez kurumsal değerlerimiz arasında tutarak iş hayatında dopdolu 30 yılı geride bırakırken, geçen zaman içinde edindiğimiz deneyimlerimiz, acı ve tatlı tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz ile kalite yolculuğumuza ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001 belgeleri ile devam etmekteyiz.

 

Paşalı Grup bünyesinde 2005 yılında Avek Otomotiv Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı olarak faaliyete başladı. Avek Otomotiv Volkswagen, Volkswagen Ticari, SEAT, Audi ve DOD markaları ile otomotiv sektöründe yeni bir bakış açısıyla sosyal yaşam biçimi olarak açıldı.

2011 yılında Paşalı Grup Avec Medikal ile sağlık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Avec Medikal uluslararası medikal dünyasında her biri kendi sektöründe öncü ve yenilikçi olan markaları bünyesine katarak ilerlemektedir. Ürünlerin ve markaların kalitesi, sertifikasyonu, yeterliliği ve ciddiyeti konusunda oldukça seçici davranarak toplumumuza en kaliteli hizmet ve ürünleri en ideal şekilde sunmayı başarmaktadır.

Çıktığımız yolda yarının temel ihtiyacı olacak olan iş sağlığı ve güvenliği alanında BİZİM OSGB ile bugünden sektörde yerimizi aldık. Bu sektörde kalite anlayışından taviz vermeden büyüyerek hizmet etmeyi hedeflemektedir.

2014 yılında Avek Otomotiv Skoda markasını da bünyesine katan Paşalı Grup büyümeye devam etmektedir.

Bir zincirin halkaları gibi birbirine eklenerek büyüyen ve daha da güçlenen grubumuz hizmet anlayışını kendimizden emin adımlarla geliştirerek büyümeye devam etmektedir.

“Herhangi bir şahsın, yaşadıkça memnun ve mesut olması için lazım gelen şey, kendisi için değil, kendisinden sonra gelecekler için çalışmaktır. Hayatta tam zevk ve saadet ancak gelecek nesillerin şerefi, varlığı, saadeti için çalışmakta bulunabilir.”
M. Kemal Atatürk

GÜRTAŞ YAPI VE KARE İNŞAAT:

 • Yüksek Katlı ve Teknolojik Binalar ve Otel Projeleri,
 • Kültür Merkezleri, Belediye Hizmet ve Spor Kompleksleri,
 • Stadyum Kompleksleri,
 • Toplu Konut ve Villa Projeleri,
 • Askeri Projeler, Hastane ve Okullar,
 • Tarihi Yapı Restorasyonları,
 • İş Merkezleri, Organize Sanayi Siteleri ve Endüstriyel Sanayi Tesisleri,
 • Yol İnşaatları ve Çevre Düzenleme Projeleri,
 • Arıtma Tesisleri, Su ve Doğalgaz Dağıtım Şebekeleri, Kanalizasyon ve Dere Islah, İsale Hatları ve Altyapı Projeleri…

AVEK OTOMOTİV:

 • Avek Otomotiv Volkswagen, Volkswagen Ticari, SEAT, Audi, Skoda ve DOD markaları ile otomotiv sektöründe bünyesinde bulundurduğu seçkin markaların satış, servis, orijinal parça hizmetleri 

AVEC MEDİCAL:

Avec Medikal, Türkiye Exclusive distribütörü uluslararası medikal dünyasında her biri kendi sektöründe öncü ve yenilikçi olan markalar için bayilikler vermektedir.

 • Intech Beauty Lab
 • TensCare™
 • Cold One®
 • Nuubo®
 • Amedo

Kai Medical®

BİZ İM OSGB:

 • İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri

 

 

Paşalı Grup, kurucumuzun yaşamı boyunca toplum hizmetleri konusundaki temel ilke ve gelenekleri savunarak onları yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Türk toplumuna katkımız sadece verdiğimiz hizmetin kalitesiyle sınırlı değildir…

İletişim

Bizimle iletişime geçin

+90 216 532 32 23

E-mail

Bize Mail Gönderin

Adres

Bizi Ziyaret Edin

Halk Caddesi. Ahmediye Mahallesi. Sunar İş Merkezi No:37 Kat:2 Daire: 211 Üsküdar İstanbul

İletişime Geçin

OSGB hizmetleriyle ilgili tüm  sorularınızı  Bizim OSGB uzmanlarına danışarak cevaplandırabilirsiniz.

 Email info@bizimosgb.com

 Hemen Arayın +90 ( 216 ) 532 32 23