fbpx
E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (212) 275 25 35
 
E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (212) 275 25 35
 

Hakkımızda

Bizim OSGB Kurumsal

Hakkımızda

BİZ İM OSGB HAKKINDA

Şirketimiz T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 07.01.2014 tarih ve 1136 sayılı belge ile yetkilendirilmiştir.

BİZ İM OSGB;

Yöneticileri, işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanlarından oluşan profesyonel kadrosuyla iş sağlığı ve güvenliği alanında kalıcı olmayı ve sektörde fark yaratmayı hedeflemiştir.

Kuruluşumuz kurulduğundan bu yana sektörün önde gelen firmalarına iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermektedir ve sektörde tecrübe kazanmış işyeri hekimleri ve A,B,C sınıfı iş güvenliği uzmanları ve diğer sağlık personellerinden oluşan güçlü kadrosu ile kurumsal firmaların çözüm ortağı olmaktadır.

Ayrıca, Akare-İSG* yazılım programı ile müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin tüm detaylarını merkez ofisimizden takip edebilmekte ve siz değerli müşterilerimizin de aynı sistem üzerinden aldığı iş sağlığı ve güvenliği hizmet detaylarını takip edebilmesi sağlamaktayız.

* Akare-İSG ile (Eğitim, risk analizi, acil durum planı ve ekipleri, iş ekipmanları, çalışanların sağlık raporları, e-reçete vb.) pek çok dokümana rahatlıkla on-line ulaşabilirsiniz.

Birlikte çalışma dileğiyle…

                                                                                                                                             Saygılarımızla.

                                                                                                                                          Dr. Serap Korkmaz

 

Paşalı Grup bünyesinde 2005 yılında Avek Otomotiv Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı olarak faaliyete başladı. Avek Otomotiv Volkswagen, Volkswagen Ticari, SEAT, Audi ve DOD markaları ile otomotiv sektöründe yeni bir bakış açısıyla sosyal yaşam biçimi olarak açıldı.

2011 yılında Paşalı Grup Avec Medikal ile sağlık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Avec Medikal uluslararası medikal dünyasında her biri kendi sektöründe öncü ve yenilikçi olan markaları bünyesine katarak ilerlemektedir. Ürünlerin ve markaların kalitesi, sertifikasyonu, yeterliliği ve ciddiyeti konusunda oldukça seçici davranarak toplumumuza en kaliteli hizmet ve ürünleri en ideal şekilde sunmayı başarmaktadır.

Çıktığımız yolda yarının temel ihtiyacı olacak olan iş sağlığı ve güvenliği alanında BİZİM OSGB ile bugünden sektörde yerimizi aldık. Bu sektörde kalite anlayışından taviz vermeden büyüyerek hizmet etmeyi hedeflemektedir.

2014 yılında Avek Otomotiv Skoda markasını da bünyesine katan Paşalı Grup büyümeye devam etmektedir.

Bir zincirin halkaları gibi birbirine eklenerek büyüyen ve daha da güçlenen grubumuz hizmet anlayışını kendimizden emin adımlarla geliştirerek büyümeye devam etmektedir.

“Herhangi bir şahsın, yaşadıkça memnun ve mesut olması için lazım gelen şey, kendisi için değil, kendisinden sonra gelecekler için çalışmaktır. Hayatta tam zevk ve saadet ancak gelecek nesillerin şerefi, varlığı, saadeti için çalışmakta bulunabilir.”
M. Kemal Atatürk

GÜRTAŞ YAPI VE KARE İNŞAAT:

 • Yüksek Katlı ve Teknolojik Binalar ve Otel Projeleri,
 • Kültür Merkezleri, Belediye Hizmet ve Spor Kompleksleri,
 • Stadyum Kompleksleri,
 • Toplu Konut ve Villa Projeleri,
 • Askeri Projeler, Hastane ve Okullar,
 • Tarihi Yapı Restorasyonları,
 • İş Merkezleri, Organize Sanayi Siteleri ve Endüstriyel Sanayi Tesisleri,
 • Yol İnşaatları ve Çevre Düzenleme Projeleri,
 • Arıtma Tesisleri, Su ve Doğalgaz Dağıtım Şebekeleri, Kanalizasyon ve Dere Islah, İsale Hatları ve Altyapı Projeleri…

AVEK OTOMOTİV:

 • Avek Otomotiv Volkswagen, Volkswagen Ticari, SEAT, Audi, Skoda ve DOD markaları ile otomotiv sektöründe bünyesinde bulundurduğu seçkin markaların satış, servis, orijinal parça hizmetleri 

AVEC MEDİCAL:

Avec Medikal, Türkiye Exclusive distribütörü uluslararası medikal dünyasında her biri kendi sektöründe öncü ve yenilikçi olan markalar için bayilikler vermektedir.

 • Intech Beauty Lab
 • TensCare™
 • Cold One®
 • Nuubo®
 • Amedo

Kai Medical®

BİZ İM OSGB:

 • İş Sağlığı Ve Güvenliği Hizmetleri

 

 

Paşalı Grup, kurucumuzun yaşamı boyunca toplum hizmetleri konusundaki temel ilke ve gelenekleri savunarak onları yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Türk toplumuna katkımız sadece verdiğimiz hizmetin kalitesiyle sınırlı değildir…

İletişim

Bizimle iletişime geçin

+90 216 532 32 23

E-mail

Bize Mail Gönderin

Adres

Bizi Ziyaret Edin

Halk Caddesi. Ahmediye Mahallesi. Sunar İş Merkezi No:37 Kat:2 Daire: 211 Üsküdar İstanbul

İletişime Geçin

OSGB hizmetleriyle ilgili tüm  sorularınızı  Bizim OSGB uzmanlarına danışarak cevaplandırabilirsiniz.

 Email info@bizimosgb.com

 Hemen Arayın +90 ( 216 ) 532 32 23