fbpx
E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (212) 275 25 35
 
E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (212) 275 25 35
 

İSTANBUL’UN MERKEZİNDE OSGB HİZMETİ

 OSGB İş Güvenliği (ŞİŞLİ-BEŞİKTAŞ-LEVENT)

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre 1 temmuz 2020 tarihinden itibaren kamu kurumları dahil çalışan sayısına bakmadan tüm işyerleri “iş sağlığı ve güvenliği” hizmetini alacaktır. Bu hizmet özel sektörde bünyelerinde fazla çalışanı olan (düzenli olarak işyerinde hekim bulunduran işyerleri için)  işverenler tarafından kendi bünyelerinde  yapılabilir.  Az çalışanı olan işverenler ise bu hizmeti bireysel olarak çalışan hekim veya uzmanlardan temin ederek alabilirler. Bu durumda hukuki olarak daha fazla sorumluluk almalarının yanında bu çalışanları SGK lı olarak göstermek zorunda oldukları konusunda bildirilmedikleri için iş yeri başına 5.000-6.000 TL civarında bir ceza ile karşı karşıya kalmaktadır.

Çok sayıda işyeri ise bu hizmeti OSGB’lerden (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) sağlamaktadır. OSGB’ler çalışma bakanlığından aldığı yetki ile bu hizmeti sağlamaktadır. İşverenler bu aşamadan firma seçerken OSGB’nin merkezi, kurucuları, yaptıkları işi, vergi ve SGK borcu olup olmadığını, çalışanların ne kadar süredir bünyesinde olduğunu kontrol etmelidir.

Üsküdarda kurulmuş olan Bizim OSGB 2020 yılı başında adres değişikliği yaparak Esentepe-Zincirlikuyu -ŞİŞLİ adresine taşınmıştır.Bizim osgb’nin yeni yeri metro ve metrobüs ile ulaşım açısından çok merkezi bir yerdedir.

İstanbul merkezindeki iş yerlerine kolayca ulaşabilmekte veya işverenler çok kısa sürede OSGB’ye ulaşarak işlemleri halledebilmektedir.

ÜSKÜDAR OSGB ’leri içinde Üsküdar Halk Cadde’sinde Kurulu olan bizim osgb iş yerindeki iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışmaları kanun ve yönetmeliklere uygun olarak sağlamaktadır. Kullanmış olduğu isg yazılımı ile tüm çalışmaları merkezden kontrol edebilmektedir.

OSGB kurucuları kendi konularında tecrübeli iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanından oluşmaktadır. İşleriniz ile ilgili olarak İstanbulun tam merkezinde ve ulaşım açısından çok kolay bir lokasyonda OSGB hizmeti almak istediğiniz taktirde bizimosgb.com web sayfasına girerek yapılan çalışmaları inceleyebilir sorularınızı sorabilir veya teklif isteyebilirsiniz. Telefonla arayarak örnek firma ile ilgili olarak şifre ve tanıtım inceleyerek osgb hizmeti alırken seçeceğiniz osgb de bulunması gereken özelliklerin neler olduğunu, olması gerektiğini kontrol edebilir veya tarafınıza hizmet veren osgb ve iş güvenliği profesyonelinin görevini yerine getirip getirmediğini kontrol ederek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Ayrıca işyerinizin tehlike sınıfı, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili problemler, İSG klasöründe olması gerekenlerin neler olduğunu öğrenmek isterseniz www.bizimosgb.com web sayfamızdaki blog yazılarımızda detaylı ve kapsamlı olarak bilgi alabilirsiniz. İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETİ alma ihtiyacınız varsa  Büyükdere Caddesinde Gayrettepe Metro durağı Esentepe çıkışında, Zincirlikuyu metrobüs surağına 5 dakikalık yürüme mesafesinde hizmet vermekte olan BİZİM OSGB İle irtibata geçerek hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Saygılarımızla

BİZİM OSGB

İSG Yönetim Sistemleri

Bizim OSGB

Son Yorumlar