E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (212) 275 25 35
 
E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (212) 275 25 35
 

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası Veren Kurumlar

İşyerleri için iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar alınacak olan belge için başvuru yapılmasını sağlamaktadır. Başvuru yapmak isteyenler iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar ile görüşme yapabilirler.

İş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet göstermek isteyenler için iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar yapılacak olan başvurular sonucunda gerekli eğitimin alınmasının ardından sertifikayı hak kazanılması durumunda gerekli işlemleri yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda yapacağınız görüşmeler sayesinde bu alanda hizmet vermekte olan kurumlar ile anlaşma yaparak kısa süre içerisinde düzenlemelerin yapılması ile sertifika sahibi olabilirsiniz.

Gerekli olması halinde iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar belirlenen ücret üzerinden yatırım işleminin yapılmasının ardından başvuru işlemlerini uygun şekilde hareket etmektedir. Son dönemlerde özellikle bu alanda yaygınlaşan talepler nedeniyle uzmanlık yapmak isteyenler iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini ileterek gerekli eğitimin ardından sertifika almaya hak kazanmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası

Son dönemlerde özellikle iş güvenliği uzmanı olmak isteyenler iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar ile yapmış oldukları başvurular doğrultusunda gerekli eğitimin alınmasının ardından sertifikaya hak kazanarak bu alanda kendilerini geliştirmektedir. Belirlenen süre zarfında verilecek olan eğitimlerin ardından gerekli çalışmalar yapılarak sertifikayı hak kazanan kişilere gerekli belgelerini takdim edilmesi sağlanmaktadır.

İş güvenliği sertifikası almak isteyenler için üç sınıfta tercih yapılması söz konusu olmaktadır. A, B ve C sınıfları iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar tarafından verilecek olan eğitimler de istediğiniz gibi belirlemiş olduğunuz sınıfta tercih yapmanızı sağlamaktadır. Tehlike durumuna göre farklı sınıflarda sertifika alımı söz konusu olmaktadır. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar detaylı şekilde yapılan görüşmelerin ardından taleplerinize uygun şekilde hareket etmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Yoğun ilgi görmesi nedeniyle iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar özellikle bu alanda uzmanlık yapmak isteyenlerin taleplerini karşılamaktadır. Çalışma alanlarında yaşanabilecek problemlere karşı gerekli kontrollerin sağlanması ve iyileştirme çalışmalarının yapılabilmesi için iş güvenliği ve sağlığı uzmanı olmak isteyenler kurumlar ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini ileterek gerekli eğitimin ardından sertifika alarak bu alanda çalışmalarını başlatabilirler.

Belirlenen ücret ile iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar verilecek olan eğitimin ardından farklı sınıflarda sertifika almanızı sağlamaktadır. Bu sayede işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği uzman olarak çalışma hakkı elde edilmektedir.

Bizim OSGB

Son Yorumlar