fbpx
E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (212) 275 25 35
 
E-mail info@bizimosgb.com Hemen Ara : +90 (212) 275 25 35
 

Ümraniye Osgb

Ümraniye ilçesinde yerleşmiş olan iş yerleri için Ümraniye Osgb bu bölgedeki etkili kadrosu ile hizmet sağlanmaktadır. Biz İM OSGB yerel ilçelere göre çalışanlarını görevlendirmektedir. Ümraniye ilçesinde ikametgahı olan ziyaretler konusunda İstanbul trafiği ile uğraşmayan bir ekip ile çalışma yapılması sağlanmaktadır.

Oluşturulacak olan Bizim OSGB, “Ümraniye Osgb” ekibi alanıyla yaşanacak problemlere karşı önlem alınmaktadır. Bu nedenle Ümraniye Osgb  hizmetleri bölgesinde hizmet veren konusunda tecrübeli bir ekip ile sağlanmaktadır..

Çalışmalar sırasında oluşabilecek her türlü probleme karşı Biz İm OSGB hizmetinin kapsamlı olarak sağlanabilmesi için iş yeri hekimi veya iş güvenliği uzmanı bölgede hazır olarak bulundurmaktadır. Aynı ekip gün içinde hem Ümraniye hem esenler, hem şişliye gitmediği için etkin ve kaliteli hizmet vermektedir.  İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğine göre yapılacak olan çalışmalar sırasında farklı ayrıntıların dikkate alınmasıyla özellikle yaşanabilecek durumlara karşı yeterli fiziki ve tıbbi donanıma sahip kuruluşlardan destek alınmaktadır. İSG hizmetinin etkili bir şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

 

Ortak sağlık güvenlik birimi olarak adlandırılmakta olan Ümraniye Osgb ihtiyaç duyduğunuz her durumda profesyonel yardım almanızı sağlamaktadır. Yasalara uygun şekilde gerçekleştirilen çalışmalar ile tamamen uzman çalışma yapılmaktadır. İş yeri hekimi veya iş güvenliği uzmanının yanı sıra diğer sağlık personellerinin de bulunduğu özel kuruluşlar iş yerlerinde yaşanabilecek her türlü duruma karşı güvenliği sağlamak amacıyla gerekli çalışmaları sürdürmektedir. Özel olarak hazırlanmış olan Ümraniye Osgb sürdürmüş olduğu çalışmalar ile yardım almak isteyenler için profesyonel çalışma yapılmasını sağlamaktadır.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Çalışma alanlarında yaşanabilecek farklı problemlere karşı hazırlanmış olan Ümraniye Osgb bakanlıkça yetkilendirilmiş ve denetimi yapılan bu denetimleri başarı ile atlatan olan bir kuruluştur. Sanayiden sayılan veya sayılmayan iş yerlerinde ihtiyaç duyulan kuruluştur. Bu nedenle yapılacak olan çalışmalar ile özellikle Ümraniye Osgb bölgesi hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her durumda profesyonel yardım alabilmek için yapacağınız görüşmeler sayesinde özellikle bu alanda hizmet vermekte olan firmalar ile çalışma yapabilirsiniz.

 

Talepleriniz doğrultusunda iş yerinizde iş yeri hekimliği de iş yeri güvenliği uzmanı sağlamak amacıyla hazırlanmış olan Ümraniye Osgb yapılacak çalışmalar sayesinde yaşanabilecek her türlü probleme karşı uzman yardımı almanızı sağlamaktadır. İşçiler de çalışma sırasında yaşanabilecek her türlü problem için gerçekleştirilecek olan müdahaleler konusunda uzman kişiler ile çalışma yapılmaktadır.

Ümraniye Osgb Merkezi

Farklı sektörlerde hizmet vermekte olan iş yerleri için Ümraniye Osgb atanacak olan iş yeri hekimi ve iş yeri güvenliği uzmanını hizmetlerini iş yeriniz için sağlamayı, iş yerinizde İsg kültürünün geliştirilmesini amaçlayan, buna katkı sağlayan bir OSGB olarak hizmet vermesi ile tanınmıştır. Çalışanların yaptıkları işe ait gerekli eğitimleri ve bilinçlendirmeyi yaparak iş yerinizde bu alanda gerekli isg bilincini oluşturmaktadır.

Yapılacak olan çalışmalar sırasında Bizim OSGB olarak iş yeriniz ile ilgili olarak düzenli olarak ziyaretler yapmaktadır. Düzenli olarak raporlama ile sizlere kısa sürede bilgi vermekte gerekli müdahalelerin aksatılmadan yapılması için çalışma yapmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte olan kuruluş mevzuata uygun şekilde çalışma yapılmasını sağlamaktadır. Mevzuatta belirtilmiş olan yeterli bilgi ve beceriye sahip hekim ve uzmanları ile Bizim OSGB, bölgenizde faaliyetlerini tamamen kurumsal bir şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

 

Bizim OSGB

İSG Yönetim Sistemleri

 

Bizim OSGB

Son Yorumlar